Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

John Wick (2014)

Duke vuajtur nga humbja e kujteses , ne perpjekte per te zbuluar identitetin e tij , nje djalosh rrembehet nga nje organizate krimi dhe kthehet ne nje vrases te pameshirshem .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

John Wick (2014)
  • rona says:
    January 14, 2015 at 7:12 pm

    keni deshtu prej qe nuk e transmetoni vazhdimin e sezones se 2t te serialit HANNIBAL !

  • bronsson says:
    January 24, 2015 at 9:38 pm

    ju lumte djema jeni me te miret