Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Jumper (2008)

Nje adoleshent me aftesi teletransportuese , papritmas e gjen veten midis nje lufte te atyre si ai dhe armqive te tyre te betuar.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Jumper (2008)
  • ervin says:
    November 21, 2013 at 9:45 am

    hallall plako film nona fare eshte ky
    cilesia dhe titrat [ super ]
    dhe ne mgb e njejt me ate te YiFY Torrents