Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Kid Cannabis (2014)

Nje 18 vjecar dhe shoku i tij 27 vjecar fillojne trafikun e marijuanes pertej kufirit te Kandase per te fituar para ! Jetet e tyre do ndryshojne pergjithmone .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments

Kid Cannabis (2014)
 • grantii says:
  May 18, 2014 at 2:42 pm

  nreqe movreel

  • Filma says:
   May 18, 2014 at 5:56 pm

   u rregullua !

  • xhefri says:
   August 5, 2014 at 6:47 pm

   ore po ku je

 • ledi says:
  May 18, 2014 at 4:57 pm

  pse ska dal akoma seria e re e arrow e diel eshte data 18 kur del ??

  • Filma says:
   May 18, 2014 at 5:35 pm

   ska mbaruar akoma dita ! ja tani po e postoj !

 • Leon says:
  May 21, 2014 at 8:45 am

  A ja vlen te shikohet ky film?

  • Filma says:
   May 21, 2014 at 8:46 pm

   I lezetshem eshte pastaj ajo eshte shije shije !

 • apa says:
  May 23, 2014 at 7:04 pm

  pse nuk shikohet filmi e njerr private

  • Filma says:
   May 23, 2014 at 9:41 pm

   pasi te klikos htek linku prit 20 sekonda te con vete tek filmi ! Mos kliko kund !

 • ZAZ186 says:
  June 15, 2014 at 11:19 pm

  i madh ky filmi
  5/5

 • Tala says:
  June 18, 2014 at 3:54 pm

  admin ju kish lut vendosni naj player direkt me shiku filmi psh si te x

  • Tala says:
   June 19, 2014 at 7:46 am

   SI Te ***SPAM***

  • Filma says:
   June 19, 2014 at 9:39 am

   Kjo eshte menyra jone e shfaqjes se filmave ! SDO BEHEN NDRYSHIME !

 • Izoo says:
  June 23, 2014 at 4:51 pm

  Film Fantastik. !

  Suksese me Faqen Admin. 😉