Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Kill the Messenger (2014)

Nje reporter behet pjese e nej fushate diskriminimi qe gati e con ate ne vetvrase.Arsyeja e fushates ? Ekspozimi qe i beri ai CIA-s per furnizimin me armatime te rebelve Contra ne Nikaragua.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Kill the Messenger (2014)
  • Taulant says:
    January 28, 2015 at 7:09 pm

    Stafi kam nje propozim nese mundeni te nisni te perktheni serialin Agent Of Shield nga sezoni i dyte sepse sezoni i pare eshte ne nje faqe tjeter por si duket ata kan deshtuar dhe nuk kan vazhduar me ta postojn, nese mund tja nisni ketij seriali ta perktheni sepse eshte shume i mire ja vlen ka te bej me filmin Avangers, te pakten me ktheni nje pergjigje per po ose jo.