Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Kill Your Darlings (2013)

Nje vrasje ne vitin 1944 bashkon se bashku 3 poetet me te medhenj te “brezit te mundur” : Allen Ginsberg, Jack Kerouac dhe William Burroughs.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded/a> | NosUpload

Comments

Kill Your Darlings (2013)
 • David says:
  March 21, 2014 at 7:22 pm

  Admin kur do te dalin pjeset e arrow dhe sleepy hollow
  Ke ngecur se fundi !

 • Filma says:
  March 21, 2014 at 7:39 pm

  kam njoftu ne fb se kam pas probleme me VPS !tani u rregullua dhe do vazhdoj puna normalisht!

 • zerocool says:
  March 22, 2014 at 1:02 am

  serial arow nuk ka dal akoma as andej ka i mer admin mos ja fut kot ore se di kto gjana se kan publiku 16 akoma …