Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Kingdom Come (2014)

Nje grup te huajsh e zgjohen ne nje spital te braktisur dhe e gjejne veten te sulmuar nga nje force e pashpjegueshme !

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Kingdom Come (2014)
 • EMRAH says:
  November 16, 2014 at 6:23 pm

  JENI HUP FARE SHEQERI !!

 • emmy says:
  November 16, 2014 at 7:17 pm

  a ka mundesi me i postu episodat e serialit ARROW (4 & 5 & 6 ) , ju lutem . flm per mirkuptim jeni me te miret .per punen qe po e beni

  • Filma says:
   November 16, 2014 at 7:57 pm

   do postohen kto dit 🙂

 • avni says:
  November 16, 2014 at 8:13 pm

  jeni me te mirt veq vazhdoni filmin se kam par ende por vetem hyra te shoh a jeni kthyer se na keni munguar

 • argey says:
  November 17, 2014 at 9:46 pm

  me falni ,a mund ta di ku te klikoj qe tshof filmin se ktu me dalin vetem ads ,(jam me iphone) emigrant hallexhima ,anyway spo e hap dot filmin

  • Filma says:
   November 18, 2014 at 9:05 am

   Prsh 🙂 ! kliko tek linku ( Psh Vidto) prit 5 sekonda dhe ne cep fare djathtas ke butonin SKIP kliko SKIP dhe me pas te dergon tek linku ! Nese ke akoma probleme me thuaj !

 • fat says:
  January 12, 2015 at 12:15 pm

  s nk lshhn k ysh s nk bajn aka naj cd mat thjsht m m lsh