Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Kiss of the Dragon (2001)

Nje Oficier i tradhetuar i intiligjences kerkon ndihmen e nje prostitute per te provuar pafajesine e tij nga nje konspiracion vdekjeprures nderkohe qe po i kthen nje nder asaj .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Kiss of the Dragon (2001)
  • ervin says:
    November 19, 2013 at 1:06 pm

    i vjeter por super film
    cilesia dhe titrat super..thnx