Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Left Behind (2014)

Nje grup i vogel mbijetuesisht lihen prapa pasi miliona njerez zhduken nderkohe qe bota futet ne kaos.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Left Behind (2014)
 • Adnan says:
  December 9, 2014 at 7:26 pm

  Vetem linki i par per shkarkim UptoBox punon tjerat krejt filmat tjer, po edhe kjo te uptobox osht ne formatin .mkv qe nuk mund te shikohet as ne tv as ne pc. un shpesh shikoj filma nga faqja juaj sepse bini filma te ri prej faqev tjera. po te pakten kur ti postoni pustoni mir dhe sakt!

  • madafaka says:
   February 15, 2015 at 12:10 am

   o adnanooo munesh me konvertu per me pa n tv ose n pc