Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Legends of Tomorrow S01E02

Skuadra takon Vandal Savage , i cili dallon prezencen e Hawkman dhe Hawkgirl. Nje luftim fillon ne te cilin Ray humb nje pjese te kostumit te tij qe rrezikon te ndryshoje te ardhmen. Me pas Skuadra planifikon ta rregulloje kete .

The team meet Vandal Savage, who senses the presence of Hawkman and Hawkgirl. A fight follows in which Ray loses a piece of his costume that threatens to change the future. Then the team plan to correct that.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments