Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Legends of Tomorrow S01E06

Nje keqfunksionim e dergon skuadren ne Waverider ne 2046 ne Star City ku skuadra perballet me nje te ardhme ku ata kane deshtuar te mposhtin Savage dhe kthehen ne shtepi.

A malfunction sends the Waverider to 2046 Star City where the team faces a future in which they fail to stop Savage and return home.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments