Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Like Stars on Earth

Nje djalosh 8-vjecar mendohet te jete dembel dhe sherraxhi derisa mesuesi i tij i arteve ka durimin te zbuloje cfare fshihet pas problemeve te tij ne shkolle !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Like Stars on Earth
 • Lovely Lim says:
  May 3, 2014 at 11:24 am

  Faleminderit Adm qe publikuat kete filem .
  Nje filem shume i mir eper te gjitha moshat .:)

  • gena says:
   May 3, 2014 at 2:21 pm

   shum i bukur

 • Inaa says:
  May 4, 2014 at 11:09 pm

  Sa me shum filma indian admin 😉