Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Linewatch (2008)


Majkëll Dikson është një ish antar i një bande së gangësterësh të Los Anxhelosit , i cili transferohet në Nju Meksiko për të ndryshuar mënyrën e jetesës përkrah gruas dhe vajzës së tij. Por qetësia e jetës së tij trondit pasi ai takon Drejkun, kokën e bandës në të cilën bënte pjesë ai.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | GingBing | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | Uploaded | Uploadic

Comments