Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Locke (2013)

Ivan Locke Nje njeri i perkushtuar familjes dhe biznesmen i sukseshem , merr nje telefonate ne mes te nje marreveshje te rendesishme qe vendosin nje veprim nje sere ngjerjesh .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Locke (2013)
  • xonii says:
    October 17, 2014 at 6:24 pm

    film shum i mir a ban me qit filmin another me 2013