Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Lone Survivor (2013) Me Titra Shqip

Bazuar ne misionin e deshtuar te 28 qeshorit 2005 . Operacioni ” Krahet e Kuq ” ku 4 marinsa te Seal Team 10 kishin si detyre te kapnin ose te vrisnin talebanin e shume kerkuar Ahmad Shahd.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Lone Survivor (2013) Me Titra Shqip
 • ervin says:
  January 8, 2014 at 7:50 pm

  film nona fare

 • bimi says:
  January 8, 2014 at 9:08 pm

  ooooooooooooooooooooo çfarë filmi ai që nuk e shikon dhe nuk bënë like është i çmendur

 • limi says:
  January 9, 2014 at 9:05 am

  ka dy tre muaj që nuk kam parë film të mirë ,kurse ky ja vejti ishte vërtet i bukur dhe duke pasur parasysh se është ngjarje e vërtet
  respekt për stafin e sheqeri.com

 • besa says:
  January 9, 2014 at 9:35 pm

  Film i perkryer uroj t fitoj oskar se e meriton,dhe stafit faliminderit per perkthimin dhe faliminderit qe na i beni sa ma t leht menyren per t shikuar filmat m te fundit

 • David says:
  January 10, 2014 at 8:14 am

  Bukur si gjith Admin ,po a mund ta perktheni filmin e Jason Statham -Homefront , ky film u shfaq veq me 27 nentor 2013

  Te faleminderit ADmin per punen e bere ,kalofsh dit te mbarë

 • Eni says:
  January 11, 2014 at 9:44 am

  Ku mund ta klikoj Filmin?

  • Filma says:
   January 11, 2014 at 9:52 am

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !

 • Eni says:
  January 11, 2014 at 10:50 am

  Mund te ma dergosh linkun direkt ketu?