Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Looper (2012)


Ne vitin 2074,kur kriminelet duan te heqin qafe nje person, dergojne ate prapa 30 vjet ne kohe ku e pret nje vrases gati ta qelloje.Kete vrases me pagese vrasin pa bere pyetje duke rastisur te vrasi dhe veten e tyre te derguar nga e ardhmja.Por me Joe nuk ndosh keshtu ai…

IMDB

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | SockShare | YouWatch | GingBing | FileBox HD | AllMyVideo

Shkarkoje nga: RapidShare | Uploadic | Uploadet

Comments

Looper (2012)
 • D4rk DeMoN says:
  November 16, 2013 at 10:28 am

  Super film. Flm.
  Me co nje email te kjo adrese po munde 😉

 • ArditMeti says:
  July 11, 2014 at 7:11 pm

  super film super site 😀

  • Filma says:
   July 11, 2014 at 7:18 pm

   ahhahahahah 😛 ! a e din kush e ka a 😛