Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Love (2015) Me Titra Shqip

Love (2015) Me Titra Shqip Film erotik i keshillueshem mbi moshen tetembedhjete vjecare.Murphy eshte nje amerikan qe jeton ne Paris dhe futet ne nje marredhenie te pazakonte dashurie , seksi , pasioni me te paqendrueshmen Electra. Pavaresisht efektit qe do kete ne marredhenien e tyre ata ftojne komshien ne shtratit e tyre per 3-she :P!

Murphy is an American living in Paris who enters a highly sexually and emotionally charged relationship with the unstable Electra. Unaware of the effect it will have on their relationship, they invite their pretty neighbor into their bed.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | Videomega | Openload | Netu | TheVideo

Shkarkoje nga: UptoBox | Filepup | Geououd

Comments