Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Maleficent (2014)

Historia e filmit, ashtu si është e njohur në gjithë botën, sjellë portretin klasik të “Bukuroshja e fjetur.” Një grua e bukur, zemërpastër, me krahë mahnitëse të zeza, ka një mbretëri paqeje, deri sa një ushtri pushtuese kërcënon harmoninë e tokës. Ndërsa përpiqet ta mbrojë vendin, një tradhti e pamëshirshme fillon të kthejë zemrën e saj të pastër në një gur.
E vendosur për hakmarrje, përballet në një betejë epike me mbretin e njerëzve dhe, si rezultat, hedh një mallkim mbi të porsalindurën Aurora. Kur fëmija rritet, Maleficent kupton se Aurora mban çelësin e paqes në mbretëri.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Maleficent (2014)
 • Ervin Tufa says:
  August 20, 2014 at 4:22 pm

  i bukur si film

 • Katie says:
  August 21, 2014 at 8:07 pm

  shum i bukur qe e kan ndryshuar pak se gjithmon po perserit i njejti tregim

 • un jom budalla says:
  August 22, 2014 at 8:56 pm

  shum mut po kallzohet aaaaaaa