Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Mirchi (2013)

Jai bie ne dashuri me Manasan ne itali .Ajo i thote Jai-t qe familja e saj dhe nje familje ne palnadu po tregohen te pameshirshme ndaj njera tjetres. Jai mendon qe dikush mund ta pushtoj boten me dashuri dhe jo me lufte. Ai shkon ne fshatin e Manasa me nje pretekst tjeter dhe arrin te ndryshoje sjelljen e ashper te pjestareve te familjes se saj

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Mirchi (2013)
 • Taulant says:
  April 15, 2014 at 5:35 pm

  A eshte filem indian ?

  • alban says:
   April 16, 2014 at 12:13 am

   po o taulant na myten edhe ne ktv na e teshen