Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Misconduct (2016)

Misconduct (2016) Me Titra Shqip Kur nje avaokat i ri dhe ambicioz merr nje ceshtje te madhe kunder nje kompanie farmaceotike , ai shume shpejt e gjen veten te perfshire ne nje vorbull shantazhi dhe korrupsioni .

When an ambitious young lawyer takes on a big case against a powerful and ruthless executive of a large pharmaceutical company, he soon finds himself involved in a case of blackmail and corruption.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments