Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Monsters University (2013)

Nje veshtrim i miqesise mes Mike dhe Sulley , gjate kohes qe ata ishin ne Universitetin e Monstrave ! Nje kohe kur ato nuk ishin shoke.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | YouWatch | VidBull | VidTo

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Monsters University (2013)
 • ervin says:
  November 15, 2013 at 8:15 pm

  shum faleminderit…gallat fare ishte
  cilesia [ super ]

 • anxhela says:
  February 19, 2016 at 3:04 pm

  me del vetem trailer