Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Mr Perfect (2011)

Mr Perfect (2011) Me Titra Shqip Vicky , nje ekspert ne lojrat kompjuterike , jeton ne Australi dhe kurre nuk e kompremento njeten e tij , nje princip qe ne vogeli !

Vicky (Prabhas), an expert in gaming software, lives in Australia and never compromises in his life, a principle he adheres to since his childhood. He believes that one should be oneself in…

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments