Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Need for Speed (2014)

Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë, ai arrin të marrë pjesë në një garë të madhe me synimin e vetëm për tu hakmarrë. Ish partneri i tij mëson për planet që ka ai në mendje dhe vendos si shpërblim makinën e tij 2 milionëshe për atë që do mundet t’a ndalojë…

Filmi me i kerkuar i momentit Need for Speed (2014) Me Titra Shqip vjen per ju ne qualitet FULL HD 1080p !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Need for Speed (2014)
 • dardi says:
  July 16, 2014 at 9:36 pm

  revolution The Last Ship 2014 , True Blood 2008 admin do mundi ti perktheni edhe ndonje nga keta serialet flm

  • dardi says:
   July 16, 2014 at 9:37 pm

   1revolution, 2The Last Ship 2014 , 3True Blood 2008

 • Besi says:
  July 16, 2014 at 10:47 pm

  Super Film, Super Cilesi Hallall Sheqeri.Com shum Perkthim i Bukur,Por edhe Cilesia FullHD Maximal-e super super pamje ne tv po ma qet. Faleminderit shumm

 • gezim says:
  August 1, 2014 at 2:07 am

  Me pelqejne teshikoi filma me titra shqip