Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Ninja Apocalypse (2014)

Te denuar per vrasjen e Mjeshtrit te tyre Klani i ” Ninjave te Humbur ” duhet te luftojne ne rrugen e tyre ne nej bunker nentokesor te mbushur me armiq te pameshirshem !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

Ninja Apocalypse (2014)
 • rafet says:
  July 29, 2014 at 9:08 am

  a mund te flas me menagjerin e kesaj faqe rreth nje fanpage me 90.000 fansa e kam per shitije

 • Taulant says:
  July 30, 2014 at 8:18 am

  Kam nje kerkese te vogel dhe shume elementare per kete faqe, pse ne disa filma te fundit nuk e keni bere filmat te shkarkohen edhe ne linkin Uptobox sepse eshte me i shpejti per shkakrkim e per keta 3 linka tjere qe i keni jane deshtim duhet te presesh me ore te tera per shkarkuar nje filem ose tek e fundit nese nuk munde ta beni ne linkin Uptobox atehere provojeni ne linkin Filecloud edhe ai eshte link qe shkarkohet ne shpejtesin maksimale

  • Filma says:
   July 30, 2014 at 9:18 am

   Ka probleme websiti Uptobox ka mbyllur uploaded !

   • Taulant says:
    July 30, 2014 at 10:28 am

    atehere bejeni ne linkin Filecloud sepse eshte shume i shpejt per shkakrkim ne shpejtesin max eshte

 • vuki says:
  July 30, 2014 at 11:58 am

  katastrof jeni asnji film nuk fillon

  • Filma says:
   July 30, 2014 at 12:06 pm

   ste ka faj kush se nuk di ti filmi eshte ne rregull po ti je aq katastrof sa sdi as si te shikosh nje film ! Ok e leme pjesen qe sdi po as nuk pyet si ben cdo person normal !

 • njoni says:
  July 30, 2014 at 1:23 pm

  hapet m filmi sdini ju tmarum

 • Saimir says:
  July 30, 2014 at 2:41 pm

  lol
  ska film qe shapet edhe mbi televizor ta uploadosh prap e shkarkoj une 😛

 • irdi says:
  August 2, 2014 at 6:59 pm

  me pelqen shum ky film .. por do doja te shikoja .. Herkules .. Dwayne The Rock Johnson ,,,,

 • Albani says:
  August 3, 2014 at 7:04 pm

  Nese doni per te shkarkuar filma nga neti atehre vllezer te mi,un kam nje porosi per ju qe do te ishte shume me e thjeshte
  Shkarkoni dy programme:
  Real Player dhe Internet Download Manager
  Me Internet Download Manager do e keni me lehte,sepse shkarkohet me lehte dhe me shpejt,andaj shpresoj qe me programin IDM,Te shkarkoni ku te doni,sepse un jam tejet I knaqur me shkarkimet,e mbit tgjitha e falemenderoj shum faqen http://www.sheqeri.com,se jashtezakonisht po jep fantazi me titra shqip.
  ju pershendes jeni me te miret.
  rrespekt 😀 :).

  • Filma says:
   August 3, 2014 at 8:02 pm

   Faleminderit per Vlersimin 🙂

 • john says:
  September 7, 2014 at 12:30 pm

  filmi cop-cop
  po si website jeni te papare 😀