Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Ninja: Shadow of a Tear (2013)

Mjeshtri Njinja Casey rikthehet dhe kerkon hakmarrje kur gruaje e tij shtatezene vritet !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Ninja: Shadow of a Tear (2013)
 • December 30, 2013 at 6:13 pm

  Bravo ju qoft deri me tani askush ne ka qit nje film ne dit.
  RESPEKT ^_~ .
  Sa i perket filmit ende nuk e kam pa , po shpresoj te jet i mir….

  • Filma says:
   December 30, 2013 at 8:43 pm

   flm per vlersimin ;)! Nqs mund ti beni like filmave qe shikoni qe ta marrin vesht dhe te tjeret per websitin tone do ndiheshim dhe me te vlersuar ;)!

   • December 31, 2013 at 12:19 pm

    Patjeter 😉 .
    Dhe nese ka diqka tjeter qe mund te bej per ju vetem me tregoni do te isha i lumtur nese mund tju ndihmoj.

 • turi says:
  December 30, 2013 at 10:42 pm

  hallall quna film i bukur shumë

 • Alban says:
  December 31, 2013 at 1:42 am

  filmi për vitin 2013 , me i bukur qe kam parë

 • loni says:
  January 9, 2014 at 11:06 pm

  mir mbrama po shof se program i mir ama spo muna mi pa filmat kejt vetem 2 inuta ngjarjen nese munden tregomeni qzsh julutem

  • Filma says:
   January 10, 2014 at 10:23 am

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !

 • VIRUSI says:
  February 25, 2014 at 5:55 pm

  KU ESHTE FILMI???