Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Open Grave (2013)

Nje njeri zgjohet ne nej grup plot me trupa te vdekur me memorien e humbur dhe i duhet te zbuloje nese vrasesi eshte nje nga personat qe e ka shpetuar ate apo ai vete .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Open Grave (2013)
 • reni says:
  December 14, 2013 at 9:36 am

  i papar

 • ervin says:
  December 14, 2013 at 4:38 pm

  horror i papar..thnx

 • Besi says:
  December 14, 2013 at 6:58 pm

  Shum shum film i bukur ?