Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Out of the Furnace (2013)

Kur Rodney Baze zhduket ne nje menyre misterioze dhe forcat e rendit nuk po bejne perpjekjet e mjaftueshme per ta gjetur , Russell vellai i itj i madh i merr gjerat ne dore per te gjetur drejtesine.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Out of the Furnace (2013)
 • turi says:
  December 29, 2013 at 2:28 pm

  kam parë trailerin më është dukur u mirë
  do ta shikoj sonte se sbën flm stafit

 • COLD says:
  December 29, 2013 at 4:09 pm

  Faleminderit stafi jeni mat mirt

 • Filma says:
  December 29, 2013 at 5:44 pm

  Spo digje ore Cold po te pakten nje Like jepini filmit se 3 like ka nga ato 2 i kam bere vete qe e kam shperndare ne faqe !

 • turi says:
  December 29, 2013 at 6:06 pm

  unë për vete i bëra like po bëjano të gjithë se nuk ju gjenë gjë këta të gjorët bëjnë punë të lodhshme që ne të shikojmë filmat më të ri
  free kurse ne e kemi bezdi ti bëjmë një like

 • arturo says:
  December 29, 2013 at 8:59 pm

  like e ki padyshim

 • shqiponja krenare says:
  December 29, 2013 at 10:34 pm

  brravo stafi,film i perkryer,meritoni vleresimet maksimale,SUKSESE.

 • rigers says:
  December 29, 2013 at 11:13 pm

  arrown ju lutemmm

 • mario says:
  January 6, 2014 at 10:15 pm

  Perse nuk i vendosni filmat ,ti shkarkojme ne torrent?

  • Filma says:
   January 6, 2014 at 10:18 pm

   sepse nuk ka sukese torrent ne shqipri mario as dite ne pare nuk mund ti shkarkosh me shpejtesi me pas pas naj 2 javesh nuk i shkarkon fare sepse nuk ke ansje seed !