Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Pacific Rim (2013) Me titra Shqip


Kur nga fundi i oqeanit shfaqen disa perbindesha gjigande te quajtur Kaixhu, njerezit ndertojne disa robote te quajtur Xhagers te cilet kontrrollohen nga dy pilote me ane te trurit…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | UptoBox | UploaDed

Comments

Pacific Rim (2013) Me titra Shqip
 • neli says:
  December 22, 2013 at 8:23 pm

  pse ky film nuk hapet…? kjo ishte nje kritik shum e voge, por po ju them qe ini me te miret, dhe ju lutem arrow 6.

  • Filma says:
   December 22, 2013 at 9:54 pm

   pershentje sic duket ishte fshire linku nga kompania putlocker linkun ne Vidto e keni online ;)! Gjithsesi do i bej update atij filmi ne qualitet HD keto dite!