Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Paprika (1991)

Nje vajze e re fshati vjen ne fshati vjen ne qytet dhe fillon pune ne nej bordelo per te ndihmuar te dashurin e saj me para ! Paprika eshte emri qe i vendos “Madam” asaj !

*** KUJDES** Filmi keshillohet mbi moshen 21-vjecare per shkak te permbajtejve te shumta erotike.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Paprika (1991)
 • David says:
  February 3, 2015 at 7:37 pm

  BRAVOO ,BRAVOOO !

 • lazdrani says:
  February 6, 2015 at 8:06 pm

  asdasd

 • edi says:
  August 30, 2015 at 9:15 am

  shum bukur