Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Partition (2007)

Gjatë trazirave dhe dhunës se ndarjes, një ish-ushtar i tronditur nga lufta i ofron strehim, një vajze të re muslimane e cila ishte ndarë nga familja e saj.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Partition (2007)
 • Ela says:
  February 12, 2014 at 11:37 am

  Super

 • seki says:
  February 12, 2014 at 7:51 pm

  Linku nuk po punon a ka mundesi me e rregullue linkun?

  • Filma says:
   February 12, 2014 at 10:55 pm

   cil link nuk punon :S ! mund te me thuahs ?

 • xxx says:
  February 13, 2014 at 10:00 pm

  Mos ja shi per tmadhe eka internet explorerin hala

 • egla says:
  February 16, 2014 at 7:24 pm

  te cili link hapet filmi ???