Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Planes (2013) Me Titra Shqip

NJe Areoplan i sperkates i arave qe ka frike nga lartesite jeton endrren e tij dhe merr pjese ne nje gare rreth globit .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Planes (2013) Me Titra Shqip
 • klajdi says:
  January 3, 2014 at 2:13 pm

  bravo shum film i bukur

 • indrit says:
  January 3, 2014 at 9:37 pm

  arrownnn ju lutemm nxitoni cik se dalin serit e tjera …

  • klajdi says:
   January 3, 2014 at 10:27 pm

   o indrit me sa di un seria e 10 del ne 15 janar prandaj stafi te os nxitohet

 • bimi says:
  January 3, 2014 at 10:32 pm

  ju lumt stafi jeni më të mirët gjithmon me risi

 • indrit says:
  January 4, 2014 at 3:37 am

  seshte puna tenxitimi o vlla puna eshte ti hedhi para dates 15 , se i thon dhe 3 seri , skan ku me i pa njerzit ne vend tjt

 • franci says:
  July 29, 2014 at 8:22 pm

  planes 2 me titra shqip