Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Pompeii (2014)

Historia e filmit e ka epiqendrën rreth një Gladiatori Kelt, i cili dashurohet me një vajzë një ditë para shpërthimit të Vezuvit dhe njëkohësisht zbulon identitetin e atij që masakroi familjen e tij para shumë vitesh.
Më saktë, na tregon vitin 79, filmi përshkruan historinë heroike të Majlo-s, një skllavi. i cili kthehet si Gladiator i pamposhtur me synim të shpëtojë dashurinë e tij, Kasia-n, vajzën e bukur të një tregtari të pasur, që u fejua me zor me Senatorin Romak. Përmes dallgëve të llavës, Majlo, duhet të shpëtojë të dashurën e tij, ndërsa rreth tij Pompeu po gremiset.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Pompeii (2014)
 • Ervin Tufa says:
  May 3, 2014 at 6:36 pm

  i papar

  • luljeta says:
   March 19, 2016 at 11:31 am

   nice