Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Prem Ratan Dhan Payo

Prem Ratan Dhan Payo (2015) Me Titra Shqip Nderkohe qe e merr veten nga nje tentative per vrasje e ndodhur 4 dite perpara kurezimit te tij , nje princ i eger zevendesohet nga nje sozi qe eshte e kunderta e tij ne karakter , i dashur dhe i dhembshur.

While recovering from an assassination attempt four days before his coronation, a stern prince is replaced by a heartfelt lookalike.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments