Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Prisoners (2013)

Kur vajza e Keller Dover’s dhe nje shoqe e saja humbin , ai do merret vete me gjetjen e saj ndersa policia ndjek pistat e shumta. Sa lar do shkoje ky baba i deshperuar per te mbrojtur familjen e tij ? Nje film me titra shqip teper i vlersuar nga kritika dhe shikuesit .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | NosUpload | Uploaded

Comments

Prisoners (2013)
 • ina says:
  November 13, 2013 at 10:32 pm

  sh i bukur

 • ervin says:
  November 18, 2013 at 8:53 pm

  i papar ..cilesia dhe titrat super

 • Besi says:
  December 13, 2013 at 1:45 am

  Shume interesante ngjarja.

  cilsija 9
  zeri 9

 • ina says:
  December 20, 2013 at 1:48 pm

  shume i bukur