Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Project X (2012)

Tre djem te shkolles se larte organizojne nje Parti ne shtepi per te marre pak emer !. Ndersa parti fillon , parti shkon virale dhe gjerat dalin jashte kontrollit.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Project X (2012)
 • andi says:
  January 2, 2014 at 5:22 pm

  rrofsh , po kur i hidhni hidhini 720P
  ;/

  • Filma says:
   January 2, 2014 at 10:23 pm

   Fatkeqsisht ky film eshte 1080P dhe jo 720p 😉

 • babastars says:
  July 13, 2014 at 7:19 pm

  spo bon asni filem me kqyr

 • fatjon says:
  August 29, 2014 at 1:41 pm

  super super film ky