Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Puncture Wounds (2014)

Pas kthimit ne shtepi nga nje tur Traumatik ne Irak John e gjen vete mduke u marre me PTSD. Ajo pak paqe qe ai kishte krijuar rreth vetes shkaterrohet kur …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Puncture Wounds (2014)
 • gleni says:
  June 25, 2014 at 4:53 pm

  si ka mundesi qe asnjeri link nuk punon

  • Filma says:
   June 25, 2014 at 8:43 pm

   ne rregull jane te gjithe:S! Kliko tek linku te con te kx faqe prit 20 sekonda dhe do te dergoje tek filmi !

   • whatsapp says:
    March 30, 2016 at 6:31 pm

    nuk po egjej mund te ma tregosh

    • whatsapp says:
     March 30, 2016 at 6:31 pm

     filmin tek cili link ta shikoj nuk e kuptoj kete kx

 • nuri says:
  June 25, 2014 at 7:01 pm

  ju lutem serialin, teen wolf e jepni dot sa po ka filluar sezoni 4 flm shume

 • klajdi says:
  June 25, 2014 at 7:07 pm

  ore pse nuk punon linku per shkarkim

  • Filma says:
   June 25, 2014 at 8:42 pm

   cili psh?

 • Fabio says:
  June 25, 2014 at 8:47 pm

  nuk punon asnje nga linket

  • Filma says:
   June 25, 2014 at 8:52 pm

   u rregulluan 🙂

 • gzim says:
  June 26, 2014 at 6:00 pm

  kur ka me dal serit e reja te arrow dhe sleppy hallow ?

  • Filma says:
   June 27, 2014 at 11:58 am

   NUk ka akoma data zyrtare ! Arrow mendohet qe do dali nga tetori per sleepy hallow sdi gje :S !

 • astrit says:
  June 26, 2014 at 11:43 pm

  shum filmii bukur flm