Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

R… Rajkumar (2013)

NEJ djalosh i ri fillon rastesiht pune per nje Lord Droge Dhe detyra e tij eshte te vrase rivalet.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker |Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

R… Rajkumar (2013)
 • limiii says:
  January 11, 2014 at 7:55 pm

  pershendetje nese kini mundesi qe ta qitni filmin dhoom 3 se esht nj fil i mire klm

  • Filma says:
   January 11, 2014 at 8:30 pm

   sapo te dale ne nje kualitet te mire 😉

 • David says:
  January 12, 2014 at 8:36 am

  Admin a ka mundesi me u ba perkthimi i filmit EDEN , besomni qe ja vlen me u perkthy ky film

  Shpresoj qe do ta merrni seriozisht perkthimin e ketij filmit !

 • Era says:
  January 16, 2014 at 9:41 pm

  Pse nuk mundem ta shikoij filimin ne as nje nga linkat

 • artan says:
  January 29, 2014 at 2:56 pm

  pse bre pom koqitet minuten e 3;00 qa u bo spo muj e kqyri a ka naj perxhixhie qa me bo

 • Shpend says:
  March 6, 2014 at 11:17 pm

  Ju lumte.

 • Besart says:
  May 18, 2014 at 3:51 pm

  Ju lutem , nxirreni pak filmin Arma Lakuriqe 1,2,3

 • tolja says:
  November 17, 2014 at 4:22 pm

  a ka mundesi me e qit filmin Happy New Year nese ka mundesi ju lutem transmetone sepse me pelqejn shum aktoret e atij filmi ju lutem 🙂