Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Raze (2013) Me Titra

Filmi fokusohet ne 2 gra te abuzuara dhe 50 gra te tjera te cilat jane te detyruar te luftojne me njera tjetren duke perdorur vetem duart e tyre .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Raze (2013) Me Titra
  • besi says:
    April 9, 2014 at 4:00 pm

    super super film shum i bukur, ja vlen me shiku,edhe sa ma shum filma horror thriller