Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Re-Kill (2015) Me Titra Shqip

Re-Kill (2015) Me Titra Shqip Kane Kaluar 5-vjet qe nga epidemia qe zhduku 85% popullsise se botes , por lufta midis “zombive” dhe njerezve vazhdon …

It’s been 5 years since the outbreak that wiped out 85% of the world’s population, but the war between Re-Animates (Re-Ans) and Humans wages on. Most of the major cities are still ..

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | VidSpot | Netu | Novamov

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments