Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Rebel Me Titra Shqip

Rishi është nje djal i lumtur dhe fatlum, djali i Bhupathit. Ishi u inflencua nga idealet e babait dhe u rrit sikur ai. Por babai i tij nuk dëshiron qe djali i tij të përcjell rrugen e tij dhe të bëj armiq sikur ai.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Rebel Me Titra Shqip
 • xooni says:
  February 13, 2014 at 10:35 pm

  pse ska kualitet ma te mir se 240 tek vidto

  • Filma says:
   February 13, 2014 at 10:52 pm

   shikoje me nosvideo per kualitet me te mir :)!

   • nimet says:
    February 14, 2014 at 10:51 am

    Your comment…

 • shqiponja krenare says:
  February 14, 2014 at 9:46 am

  pershendetje,,perse s’hapet filmi?FALEMINDERIT,dhe SUKSESE ne punen tuaj,KLM.

  • Filma says:
   February 14, 2014 at 11:27 am

   Pershendetje me thuaj cfare te nxjerr qete te ndihmoj! sepse filmi hapet

 • fatjet says:
  February 14, 2014 at 1:57 pm

  cila eshte cilsia ma e mire

  • Filma says:
   February 14, 2014 at 2:17 pm

   me nosvideo shikohet me mire per cilesi ! gjithsesi ky film eshte dvd rip se nuk kishte version tjeter qe te koresponodnin me titrat!

 • fatjet says:
  February 14, 2014 at 2:20 pm

  flm

 • turi says:
  February 14, 2014 at 2:32 pm

  nuk hapet filmi ne asnje link

  • Filma says:
   February 14, 2014 at 3:34 pm

   sapo provova linkun vidto filmi eshte ne rregull shikohet problemi ne ke te ! o nuk pret i min sa te filloje filmi a nuk e di ! me shkruj ktu ca problemi te nxjerr te ndihmoj !

 • Name says:
  February 14, 2014 at 3:03 pm

  pse nuk hapet filmi jo veq ky pr as njeri

 • turi says:
  February 14, 2014 at 9:19 pm

  sa her klikoj aq her me hap faqe te tjera

 • turi says:
  February 14, 2014 at 10:25 pm

  un po i kontrolloj edhe filmat e kaluar qe kam par nuk mi hap si ka mundsi vetem tek un esht prblemi ?

  • Filma says:
   February 14, 2014 at 10:48 pm

   cfare problemi te nxjerr saktesisht apo sti hap fare ? ate pluginin e adobe e ke te instaluar ?

 • turi says:
  February 14, 2014 at 11:10 pm

  me nxjerr faqe tjeter kur klikoj teklinku sa her klikoj aq her ma nxjerrket faqe.install ilivid to download videos faster. .un deri dje kam par pa probleme filmat ne kete faqe sot nuk me jan hapur ,

  • Filma says:
   February 14, 2014 at 11:17 pm

   ore asgje nuk ka ndryshuar prandaj me ben pershtypje :S ! ka mfrike mos kliko tek reklamat ti dhe jo tek filmi :S

 • Nury says:
  February 15, 2014 at 12:14 am

  Pershendetje si mund te shikoj filmat? jeni staf i perkryer 😛

 • mariglen says:
  February 15, 2014 at 5:21 pm

  pershendetje pse nuk i hap filmat

 • mariglen says:
  February 15, 2014 at 6:28 pm

  e pashe ate vidion ashtu klikova po nuk e hap del install ilivid to download videos faster

 • mariglen says:
  February 15, 2014 at 6:32 pm

  tek cdo vidio shtu me del

 • 2 mile says:
  February 16, 2014 at 6:41 am

  NUK ee dii si nuk dini ta shikoni një Filem

 • Bamir says:
  February 19, 2014 at 7:25 am

  hei qysh muna me dowlandue qit filum FireDrive nuk eshte , MovREEL spo bon qoma nai link te dowlandoi ?

  • Filma says:
   February 19, 2014 at 10:04 am

   perdor uptobox !

 • Ervin Tufa says:
  February 20, 2014 at 5:21 pm

  i papar