Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Rio 2 (2014) Me Titra

Ekziston një xhungël për Blu,Xhoel dhe tre fëmijët e tyre pasi ata ikin nga Rio de Zhaneiro për në pyjet e egra të Amazonës. Ndërkohë që Blu përpiqet të përshtatet me vendin ai përplaset me hakmarrësin Nigel dhe takon vjehrrin e tij

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Rio 2 (2014) Me Titra
 • Valmir says:
  June 28, 2014 at 5:28 pm

  thnx shume me te miret jeni por me serialin arrow qfare eshte ber ? presim edhe filma tjer si the amazing spider man 2 edhe 22 jump of street 😉

  • Filma says:
   June 28, 2014 at 5:43 pm

   Flm 😉 ! arrow ska filluar akoma mendohet se fillon ne tetor ! filmat po presim te dalin nje nje kualitet me te mire se sja vlen CAM ose TS !

 • hacker says:
  June 28, 2014 at 7:11 pm

  po si ngadal u kujtuat qe ta merrnit ne hd ky fim ne hd ka dale qe me 10 maj

  • Filma says:
   June 28, 2014 at 8:54 pm

   se di ku i merr informatat ti o shoku po ky film 2 dit ka qe ka dal ne HD !

  • Gent says:
   July 9, 2014 at 12:44 am

   hahah ky filmi qe 2 muaj eshte dal ne kinema e ti thu qe 10 muaj ne hd

 • puzzle says:
  June 28, 2014 at 10:48 pm

  Rrofshi per perkthimet e filmave te animuar!,jeni faqe e pare qe i perktheni!
  Jane art ne vete dhe lypet shum pune per ti bere keto filma..e ia vlen me i shiku!!
  Faleminderit 🙂

  • Filma says:
   June 28, 2014 at 10:51 pm

   faleminderit per vlersimin

 • ledi says:
  June 29, 2014 at 5:33 am

  po capitain america 2 kur mund ta nxirrni ?

 • drill says:
  June 29, 2014 at 3:42 pm

  a duhet patjeter te downloadoj kte codec performer e ti shoh filmat?

  • Filma says:
   June 29, 2014 at 5:07 pm

   jo eshte reklam ajo ske pune ! Me thuaj me cile host i shikonte tregoj si ti shikosh pa klikuar tek reklamat !

 • deni says:
  June 29, 2014 at 7:33 pm

  how to train your dragon 2 kur e qitni ?

  • Filma says:
   June 29, 2014 at 11:07 pm

   sapo te dale ne nej kualitet me te mir !

 • nove says:
  July 1, 2014 at 8:48 am

  mund te me ndihmoni te me thoni sesi duhet ti shikoj filmat sepse kur shtyp atje ku thot shikoje filmin me hapet kjo faqe http://shortme.org/nPcWT dh nk tregon gje ? :/

  • Filma says:
   July 1, 2014 at 8:56 am

   Kur klikon tek linku te con tek kjo faqe tek kjo faqja prit 20 sekonda ( ato sekondat qe numerohen mbrapsht ) dhe do te dergoje tek filmi ! me thuaj nese ke akoma probleme !