Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

RoboCop (2014) Me Titra

Jemi në vitin 2028. Teknologjinë e robotëve e kontrollon kompania OMNIKORP. Produket e tyre fitojnë luftëra në gjithë planetin, dhe tani duan ti sjellin ato nëpër qytete. Në një prej tyre, në Detroit, jeton Aleks Merfi, një bashkëshort i mirë, baba i dashur dhe polic i ndershëm. Kur ai plagoset dhe quhet klinikisht i vdekur, Omnikorp merr përsipër që ta shpëtojë. Si rezultat del që të krijohet baza e një polici-robot me fuqi të mbinatyrshme që do të luftojë krimin. Por njeriu “Merfi” nuk ka humbur i gjithi poshtë kostumit të hekurt…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

RoboCop (2014) Me Titra
 • afrim says:
  April 8, 2014 at 8:30 pm

  shum film i fort ju lumt

 • eee says:
  April 8, 2014 at 9:19 pm

  me dublim kinzece?

  • Filma says:
   April 8, 2014 at 9:26 pm

   po ai version eshte per momentin!

 • NiKinG says:
  April 9, 2014 at 7:01 am

  Bravo bre, menxi e kam prit qet film, bravoo

  Veq keni harru HITMAN 2007 me qit, se ja vlen

 • Behxheti says:
  April 10, 2014 at 4:41 pm

  Kot far jeni me lot reklama

  • Filma says:
   April 10, 2014 at 4:45 pm

   shko shife ne vend tjeter !

 • Klaudjo says:
  April 12, 2014 at 10:50 am

  O admina pse sa kliko nanji gjo dalin ca budalliqe si offer hap folder te ri aman rregullojeni se jeni faqe e papme e ka me ju prish pune kjo gjo
  flm per mirkutimin jeni me te mirey

 • zallot says:
  April 12, 2014 at 5:21 pm

  llogarit se ca i ben gruas ne krevat tani robokopi,,nuk maro pa i ardhe gruas nja 30,, a 40 orgazme.

 • me hiku petlla says:
  April 23, 2014 at 6:50 am

  me hiku petlla fare per desh e kam thyer kete kompiuter nga rreklamat qe keni future dhe se si mund ta shof kete film une
  mu desh 10 minuta me hap sockshare ose vidto e keni nderlikuar shume hapjen e filmit neper faqet e tjera ajo video qe keni bere ju per shikimin e filmave nuke vlen as edhe 1 lek “update website” me ndohma te keti lloj problem qe po hasim dit per dit ne kete faqe

 • rezart says:
  May 19, 2014 at 12:54 pm

  ore si ta shokojme kte filmin se spo e marre vesh