Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Rush (2013) Me Titra Shqip

Rivaliteti i pameshirshem ne Garart e FOrumules 1 te 1970 midis rivaleve James Hunt dhe Niki Lauda.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Rush (2013) Me Titra Shqip
 • David says:
  January 29, 2014 at 8:57 pm

  Admin kur del pje tjeter e arrow -it

 • andi says:
  January 29, 2014 at 9:51 pm

  prsh adm perse nuk hapet ky filmi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • Filma says:
   January 29, 2014 at 11:59 pm

   prsh andi ! cfae problemi te nxjerr ?

 • asxlaas says:
  February 20, 2014 at 6:15 pm

  pse nuk mud ti shoh kto filmat ca m..t facie esh kjo