Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Saving General Yang (2013)

Ne verilindje te Kinës, herët para eres sonë, dinastia “Song”, ne vitin 986 para erës sonë. Ushtria Khitan hakmerret per një masakër qe kishte ndodhur në te kaluaren, duke rrembyer gjeneralin Yang Fe dhe duke e lënë gruan e tij dhe 7 djem per ta shpetuar atë, te cilet ranë ne gracken e tyre vdekjeprurese.

TITRAT NE 15 MIN e FUNDIT KANE DHE NJE SUBTITLES.AL SHTESE ( ESHTE LENE GABIM ) ! NE DOREN TUAJ TA SHIKONI AO JO FILMIN!

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Saving General Yang (2013)
 • fff says:
  February 6, 2014 at 10:14 am

  Shum po na pengon ato titrat posht

 • Ervin Tufa says:
  February 6, 2014 at 11:15 am

  film madheshtor

 • Edon Halili says:
  February 6, 2014 at 12:02 pm

  po hekja ato titrat se po pengon teper

 • shqiponja krenare says:
  February 6, 2014 at 2:24 pm

  brravo stafi,keni ber nje zgjedhje te shkelqyer,sa dramatik,edhe i dhimbsur,,ju lumt,SUKSESE JENI SHUM TE MIR.

  • Filma says:
   February 6, 2014 at 2:26 pm

   shume faleminderit per vlerismin!

   • joni says:
    February 7, 2014 at 7:34 pm

    film fantastik ,jeni te papar …doja te dija kur do dali seria e radhes e arrow vella

    • Filma says:
     February 7, 2014 at 7:37 pm

     si gjithmone ne fundjav 🙂

     • joni says:
      February 8, 2014 at 7:57 pm

      rofsh vella

 • thelind says:
  February 6, 2014 at 7:10 pm

  faliminderit per filmat por ju kisha sygjeru ni dizajn tjeter te webfaqes (template) kish mu dok me terheqse faqja edhe ma serioze ju uroj per punen

 • bosi92 says:
  February 6, 2014 at 8:00 pm

  jeni te mrekullushem amo si kshill sa me pak filma kinez se me te vertet palidhje jon ma shum filma bollywood ,,aksion dhe komedi

 • ju ... says:
  February 6, 2014 at 8:52 pm

  ***** e di vet ca ke shkrujt ti ****

  • Filma says:
   February 6, 2014 at 10:20 pm

   nan e moter ku ti kesh ore pidhropsh mashkull! se jane lene gabim ato nuk jane vene me qellim po ti qenke ropqir mashkull ! pyet nje here ose thua ja mudn te rregullohen ! Vetem prej komentit tend sdo rregullohen titrat me vjen keq per userat e tjere ! TE SHKERDHEFSHA MAMIN ORE ROBQIR MASHKULL , NAN E MOTER KU TI KESH!

   • Barney says:
    February 7, 2014 at 11:13 am

    Me falni per nderhyrjen por mendoj se cfaredo te shkruaje dikush, mundeni thjesht t’ia fshini komentin pa e ulur veten ne kete nivel gjuhe, gje qe nuk eshte shume etike per nje faqe si ju. 🙂

    • Filma says:
     February 7, 2014 at 6:22 pm

     barnie pjeserisht ke te drejte ! por mendo pak futesh ne faqe pasi ke kaluar x ore duke perkthyer x ore duke konvertuar filma x ore duke kthyer pgj ne fb dhe hap comentet shikon tjetrin qe te shan ( lloj lloj) sepse sipas tij i paskam vene titrat ashtu (15 min te fundit) ! ato titra jane vendosur gabim ashtu jo me qellim ! + qe filmat falas jepen ne dac ti shikojen ne dac jo se nuk detyrojme kend !

 • ej says:
  February 7, 2014 at 12:48 am

  le bre ti at fmin nreqi titrat admin per na tjeret pls

 • tr says:
  February 7, 2014 at 7:19 pm

  po hiqe ate adresen http://www.sheqeri.com se te meryit…per ca e leni gjith kohes atz

  • Filma says:
   February 7, 2014 at 7:34 pm

   gabim i joni ! vtm ne nje film e ke nuk eshte se e ke ne cdo film !

 • Elbasan says:
  February 25, 2014 at 10:34 pm

  MoVreel ja u rekomandoj eshte kualiteti me i mir 🙂
  Bravo Stafi Ju Lumt

 • fatti says:
  February 28, 2014 at 7:23 am

  film shume i bukur por si ta shkarkoi ju lutem

 • Ani says:
  August 4, 2014 at 7:08 pm

  FILEM SHUM I BUKUR…..JENI ME TE MIRET 😀