Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Seriali Arrow 3 serite e para sezoni 2

Keto 3 seri jane marre nga faqja qe ka filluar perkthimin e Filmit dhe e ka ndalur ate nuk do e perktheje me ! Tani e mbrapa Seriali Arrow Me titra Shqip do jete vetem ne www.SUBTITlES.al ! Shikim te kendshem !

Pas një aksidenti me anije, miliarderi Oliver Kuin humbi kontaktet duke u menduar i vdekur për 5 vite përpara se të gjendej në një ishull shumë të largët në Oqeanin Paqësor. Kur kthehet në shtëpi të gjithë vënë re se diçka ka ndryshuar tek ai

Arrow S02E01

Shikoje nga: PutLocker | VidTo

Arrow S02E02

Shikoje nga: PutLocker | VidTo

Arrow S02E03

Shikoje nga: PutLocker | VidTo

Comments

Seriali Arrow 3 serite e para sezoni 2
 • ervin says:
  December 17, 2013 at 4:29 pm

  je i madh fare plako ,hallall per ket serial
  thanks….thanks…..thanks

 • ImpacT says:
  December 17, 2013 at 10:59 pm

  a ka mundsi me qit me VidTo se nuk ma qel me putlocker
  Flm

  • Filma says:
   December 18, 2013 at 9:51 am

   Ok Impact do e hed hdhe ne vidTO 1

   • ImpacT says:
    December 18, 2013 at 10:04 pm

    Flm Respekt Staffit

 • Rinor says:
  December 22, 2013 at 3:36 pm

  A ma qon subtitlen e qiti filmi ne qit email [email protected]

  Ju faleminderit stafi jeni ma te miret veq vazhdoni

  • Filma says:
   December 22, 2013 at 9:56 pm

   ME vjen keq eshte e pamundur! Eshte perkthim eksluziv per Faqen Subtitles.al

 • dardan says:
  December 25, 2013 at 3:14 am

  a do i qitni te gjitha pjeset ne qoft se po a vononi mi qit.
  jeni mat mirt suksese

  • Filma says:
   December 25, 2013 at 9:11 am

   sigurtisht qe do i nxjerrim te gjithe pjeset ! Sa me shpejt qe te kemi mundesi !

 • Engjelli says:
  December 25, 2013 at 5:31 pm

  Sezonin e pare ku mund ta gjej ??!

  • Filma says:
   December 25, 2013 at 5:54 pm

   nese keshikuar ndone nga 3 serite e para te del emri i webit aty !

 • poni says:
  February 1, 2014 at 4:30 pm

  pse nuk kam mundesi me i pare serite pa i shkarkuar?

 • loli says:
  May 12, 2014 at 3:08 pm

  ku me e gjet sezonin e par se keni ju

  • Filma says:
   May 12, 2014 at 3:12 pm

   topfilma . tv

 • Mirsad says:
  May 29, 2014 at 1:40 am

  Kur fillon Seria e 3 Plzz tregoni :$

 • Andre says:
  June 18, 2014 at 10:58 am

  sezoni i 2-t esht i teri apo ka ndonj seri m pak?

  • Filma says:
   June 18, 2014 at 12:02 pm

   I teri eshte !

 • Behar says:
  November 25, 2014 at 2:16 am

  A mundesh ti rregullosh Linkat sapo perfundova Sezonin 01 dhe desha ta shikoj sezonin 02

 • Adriatik says:
  December 20, 2014 at 1:05 pm

  A ka mundsi mi ndreq linkin e episotit te parë

 • nertil says:
  January 20, 2015 at 6:30 pm

  si mund ti hap kto linket se spo mundem me i hap un?

 • indrit says:
  January 26, 2015 at 8:40 pm

  ku mund ta gjej sezonin e par, nese do e gjeja kisha pas deshir ta shikoj ket serial ?

 • Jetmir says:
  July 23, 2015 at 1:25 pm

  spo bon Vidto o adm