Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Shutter Island (2010)

Ngjarej vendosen ne 1954 ku nje Marshall Amerikan Teddy Daniels po heton zhdukejn e nje vrasesi qe eshte arratisur nga spitali psikiatrik dhe mendohet se eshte fshehur aty prane .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Shutter Island (2010)
 • arturo says:
  December 13, 2013 at 3:56 pm

  admin , a munesh mem ndihmu qysh me i fut titrat ne film ? qfar versioni axxo apo si duhet me trego t’lutem ?

  • Filma says:
   December 13, 2013 at 8:39 pm

   mund te perdoreshAvi recomp per te ngjti titrat ne Avi 🙂

 • ervin says:
  December 13, 2013 at 4:12 pm

  i vjeter por i bukur
  cilesia *HD 720P*