Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Silver Linings Playbook (2012)


Pasi del nga qendrae te semureve mendor Pati nje mesues shkon te jetoje me prinderit e tij dhe nderkohe mundohet te rregulloje marredheniet me ish-gruan.Punet komplikohen edhe me shume kur ai njeh Tiffany nje vajze misterioze qe ka probleme e saj.

IMDB Per Me teper Info

Passwordi eshte “Mars”

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | Vidbull | NovaMov | FileBox | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload |Uploadet | Uploadic

Comments