Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Sinbad: The Fifth Voyage (2014)

Kur djali i pare i sulltanit rembehet nga nje i lige Sinbad do shkoje ne nje udhetim magjik per ta shpetuar .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Sinbad: The Fifth Voyage (2014)
 • dalo says:
  December 7, 2014 at 11:03 pm

  film koti me skena dhe special efekte te kohes gurit

 • Lindi says:
  December 19, 2014 at 5:01 pm

  shum film i mir

 • palidhje kjo faqe koka says:
  December 26, 2014 at 9:21 pm

  shum bre ekeni prish portalin me kto reklama bash mpatet pelqy si portal filmash po mut epasni bo me kto reklama pfffff