Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Sinners and Saints (2010)

Sinners and Saints (2010) me Titra Shqip Ne qytetin e New orlens , Detektivi Sean Riley po perpiqet te kaloje vdekjen e djalit te tij dhe deshtimin e marteses . Duke u perballur dhe me nje pezullim te mundshem

In the gritty New Orleans underbelly, beleaguered Detective Sean Riley is trying to cope with the death of his young son and his failed marriage. Facing a probable suspension from the …

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments