Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Sleeping Beauty (2014)

Kur një princ i ri dhe ndihmës i tij mësojnë per nje një princeshë të bukur të mallkuar nga gjumi i përjetshëm , ata të nisën një udhëtim për të shpëtuar ate. Ata duhet të luftojnë një mbretëreshë e keqe dhe legjionet e monstrave te saj , para se ajo do të jetë e lirë.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Sleeping Beauty (2014)
 • David says:
  June 15, 2014 at 2:44 pm

  Admin, a Egziston mundesia qe te postoni veqtem nje epizod te game of thorenes, ke tregu qe serit postohen te premten dhe shtune , miropo e parashtrova si kerkes veq nje epizod ! Faleminderit per mirkuptim !

  • Filma says:
   June 15, 2014 at 7:23 pm

   te shohim 😉 !

 • David says:
  June 15, 2014 at 2:46 pm

  Po mendoj se gabova ne shkrimin e mesiperm edhe nje epizod veq atyre te premten dhe te shtunen , normal 3 epizoda vetem kesaj here pasi jemi shum simpatizues te ketij seriali !

 • Taulant says:
  June 15, 2014 at 3:05 pm

  Go home, you are drunk. Deri tani keni qen perfekt me filma dhe punen tuaj te palodhur dhe ju falenderoj, por ky filem qe keni postuar ta shpif dhe eshte filmi me kot qe ka dalur ndonjeher edhe plus i votuar 3.0 kur e shohe ket votim me vjen te qeshi (hahahaha). Por prap faleminderit per kete pune te palodheshme qe beni me tere keto filma dhe seriale

  • Filma says:
   June 15, 2014 at 7:22 pm

   bejm dhe ne gabime pati mbi 130k shkarkime diten kur doli e mendova se do jet i bkr 😛

 • diana says:
  June 16, 2014 at 11:56 am

  admin ju jeni faqja me e mire per filma shqip.hallall per punen tuaj.veq JU LUTEM shuuum nese ka mundsi me ba perkthimin e filmit Tristan+Isolde (2006) se nuk pe gjej askund.julutem shuum se eshte film shuum shum i mire .faleminderit 😀

 • dardan ilazaj says:
  June 19, 2014 at 7:47 am

  a ka mundsi filmin Need for speed.

  • Filma says:
   June 19, 2014 at 9:38 am

   sapo te dal ne kualitet me te mir !