Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Sleepy Hollow (Filmi)

Ikabold Crane dergoht ne Sleepy Hallow per te hetuar vdekjen e 3 personave qe besohet se jane vrare nga “Kaloresi pa koke “.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive |Sockshare | VidTo | NovaMov| VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | Nosupload

Comments

Sleepy Hollow (Filmi)
 • David says:
  March 1, 2014 at 1:21 pm

  Admin po kam rpobleme spo muj me kshyr filmin spo ban as firedriver as vidto
  A munesh mem ndihmu

  • Filma says:
   March 1, 2014 at 4:43 pm

   ca problemi te nxjerr ?

 • arturo says:
  March 2, 2014 at 5:00 am

  hej admin pse kur po du me shkarku pom del linku i filmit Sleepy Hollow S01 i serialit e jo i kti filmit te J.Depp?

  • Filma says:
   March 2, 2014 at 9:43 am

   Vtm linku uploaded ishte e rregullova!

 • David says:
  March 2, 2014 at 9:13 am

  Firedriver ,sockshare ,dhe vidto nuk po muj mi hap ,pe qet Error link , por faleminderit per punen qe e ke ba qe ke qit me shum linke per me shiku filmin